Tootja: Tripp Lite
Mudel: SR1UPANEL10
EAN: 0037332142085
Tripp Lite SR1UPANEL10. Toote värv: Must, Püstiku mahutavus: 1U, Päritoluriik: Hiina. Suurus: 48,3 cm (19"), Laius: 482,6 mm, Sügavus: 31,8 mm. Pakendi laius: 241,3 mm, Pakendi sügavus: 477,5 mm, Pakendi kõrgus: 116,8 mm. Põhikasti (välimise) laius: 241,3 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 477,5 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 116,8 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
EATON TRIPP LITE RACK ENCLOSURE CABINET 10 PIECES COOLING BLANKING PANEL 1URM | €84.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 482,6 mm |
| Sügavus | 31,8 mm |
| Kõrgus | 44,5 mm |
| Kaal | 40 g |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Päritoluriik | Hiina |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 241,3 mm |
| Pakendi sügavus | 477,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 116,8 mm |
| Pakendi kaal | 1,45 kg |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 241,3 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 477,5 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 116,8 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,45 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |