Tootja: Tripp Lite
Mudel: SR1UBRUSH
EAN: 0037332143228
Tripp Lite SR1UBRUSH. Toote värv: Must, Püstiku mahutavus: 1U, Päritoluriik: Hiina. Suurus: 48,3 cm (19"), Laius: 482,6 mm, Sügavus: 12,7 mm. Pakendi laius: 61 mm, Pakendi sügavus: 492,8 mm, Pakendi kõrgus: 24,9 mm. Põhikasti (välimise) laius: 241,3 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 502,9 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 149,9 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Tripp Lite SR1UBRUSH accessoire de racks | €44.29 |
|
www.pure-gaming.fr |
Tripp Lite SR1UBRUSH accessoire de racks | €44.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 482,6 mm |
| Sügavus | 12,7 mm |
| Kõrgus | 43,9 mm |
| Kaal | 230 g |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Päritoluriik | Hiina |
| Tehnilised andmed | |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10037332143225 |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 61 mm |
| Pakendi sügavus | 492,8 mm |
| Pakendi kõrgus | 24,9 mm |
| Pakendi kaal | 410 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 241,3 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 502,9 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 149,9 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 7,39 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 20 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |