Tootja: Techly
Mudel: I-CASE TRAY-140BK
EAN: 0766623924252
Techly I-CASE TRAY-140BK. Tüüp: Reguleeritav riiul, Toote värv: Must, Maksimaalne kaal (mahutavus): 25 kg. Suurus: 48,3 cm (19"), Laius: 400 mm, Kaal: 3,5 kg. Kogus pakis: 1 tk
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Reguleeritav riiul |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 25 kg |
| Sertifikaat | ISO 9001 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 400 mm |
| Kaal | 3,5 kg |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |