Tootja: Techly
Mudel: I-CASE STRIP-813T
EAN: 8051128106923
Techly I-CASE STRIP-813T. Tüüp: Toitelatt, Toote värv: Must, Hõbe, Püstiku mahutavus: 1U. Toiteallikas: Vahelduvvool, Sisendpinge: 230 V, AC-väljundite arv: 8 vahelduvvoolu kontakt. Suurus: 48,3 cm (19"), Laius: 485,2 mm, Sügavus: 45 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Techly zasilająca 19" 1U 8x o C13 ( I-CASE STRIP-813T) | €35.53 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Toitelatt |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Sobiva raami laius | 19 " |
| Sertifikaat | CE, Reach, ISO 9001 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 485,2 mm |
| Sügavus | 45 mm |
| Kõrgus | 45 mm |
| Kaal | 840 g |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Sisendpinge | 230 V |
| AC-väljundite arv | 8 vahelduvvoolu kontakt |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS, REACH |