Tootja: Techly
Mudel: I-CASE M10-4ITY
EAN: 8051128106909
Techly I-CASE M10-4ITY. Tüüp: Toitelatt, Toote värv: Must, Hõbe, Püstiku mahutavus: 1U. Toiteallikas: Vahelduvvool, Sisendpinge: 230 V, AC-väljundite arv: 4 vahelduvvoolu kontakt. Suurus: 25,4 cm (10"), Laius: 254 mm, Sügavus: 44,4 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Techly I-CASE M10-4ITY püstikutarvik Toitelatt | €26.57 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Toitelatt |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Sobiva raami laius | 10 " |
| Sertifikaat | CE, Reach, ISO 9001 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 25,4 cm |
| Laius | 254 mm |
| Sügavus | 44,4 mm |
| Kõrgus | 44,4 mm |
| Kaal | 735 g |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Sisendpinge | 230 V |
| AC-väljundite arv | 4 vahelduvvoolu kontakt |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS, REACH |