Tootja: StarTech.com
Mudel: RKUNITAPE
EAN: 0065030865418
StarTech.com RKUNITAPE. Toote värv: Must, Püstiku mahutavus: 52U, Hoiustamistemperatuur (T-T): 4 - 38 °C. Laius: 6,4 mm, Sügavus: 2200 mm, Kõrgus: 10 mm. Kogus pakis: 2 tk, Pakendi laius: 125 mm, Pakendi sügavus: 225 mm. Põhikasti (välimise) laius: 245 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 306 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 239 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
StarTech z rack do 49U (RKUNITAPE) | €59.53 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 52U |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 4 - 38 °C |
| Pakendi sisu | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 6,4 mm |
| Sügavus | 2200 mm |
| Kõrgus | 10 mm |
| Kaal | 18 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 2 tk |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 225 mm |
| Pakendi kõrgus | 22 mm |
| Pakendi kaal | 28 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 245 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 306 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 239 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 50 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |