Tootja: StarTech.com
Mudel: RKPNLTL1U
EAN: 0065030860956
StarTech.com RKPNLTL1U. Tüüp: Täitepaneel, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Plast, Teras. Laius: 55 mm, Sügavus: 490 mm, Kõrgus: 32 mm. Pakendi laius: 60 mm, Pakendi sügavus: 545 mm, Pakendi kõrgus: 37 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH PANNEAU VIERGE SOLIDE 1U SANS OUTILS POUR RACK DE SERVEUR | €41.97 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Täitepaneel |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast, Teras |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 55 mm |
| Sügavus | 490 mm |
| Kõrgus | 32 mm |
| Kaal | 320 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 60 mm |
| Pakendi sügavus | 545 mm |
| Pakendi kõrgus | 37 mm |
| Pakendi kaal | 395,3 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |