Tootja: StarTech.com
Mudel: RKPNLHS2U
EAN: 0065030857611
StarTech.com RKPNLHS2U. Tüüp: Täitepaneel, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Teras. Kaal: 554,5 g. Pakendi laius: 100 mm, Pakendi sügavus: 505 mm, Pakendi kõrgus: 40 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH .COM PANNEAU VIERGE SOLIDE à CHARNIèRES POUR RACK DE SERVEUR 2U | €51.21 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Täitepaneel |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Vastavus harustandarditele | EIA RS310-D |
| Sertifikaat | CE, TAA, REACH |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas kruvid | Jah |
| Kruvide arv | 2 |
| Kaasas kandilised mutrid | Jah |
| Kandiliste mutrite arv | 2 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 554,5 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 100 mm |
| Pakendi sügavus | 505 mm |
| Pakendi kõrgus | 40 mm |
| Pakendi kaal | 658,6 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |