Tootja: StarTech.com
Mudel: CMPNL1UC
EAN: 0065030860949
StarTech.com CMPNL1UC. Tüüp: Kaabli paneel, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Teras. Laius: 102 mm, Sügavus: 510 mm, Kõrgus: 44 mm. Pakendi laius: 132 mm, Pakendi sügavus: 568 mm, Pakendi kõrgus: 63 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH .COM SERVER RACK CABLE MANAGEMENT | €126.06 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kaabli paneel |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 102 mm |
| Sügavus | 510 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 800 g |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas kruvid | |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 132 mm |
| Pakendi sügavus | 568 mm |
| Pakendi kõrgus | 63 mm |
| Pakendi kaal | 1,15 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |