Tootja: StarTech.com
Mudel: CMLB102
EAN: 0065030869027
StarTech.com CMLB102. Tüüp: Kaablisideme latt, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Teras. Laius: 7 mm, Sügavus: 483 mm, Kõrgus: 11 mm. Kogus pakis: 10 tk, Pakendi laius: 115 mm, Pakendi sügavus: 500 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
StarTech.com CMLB102 püstikutarvik Kaablisideme latt | €113.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kaablisideme latt |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 7 mm |
| Sügavus | 483 mm |
| Kõrgus | 11 mm |
| Kaal | 130 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 10 tk |
| Pakendi laius | 115 mm |
| Pakendi sügavus | 500 mm |
| Pakendi kõrgus | 55 mm |
| Pakendi kaal | 1,73 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |