Tootja: StarTech.com
Mudel: CMLB10
EAN: 0065030869195
StarTech.com CMLB10. Tüüp: Kaablisideme latt, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Teras. Laius: 7 mm, Sügavus: 483 mm, Kõrgus: 11 mm. Kogus pakis: 10 tk, Pakendi laius: 125 mm, Pakendi sügavus: 510 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
StarTech.com CMLB10 püstikutarvik Kaablisideme latt | €98.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kaablisideme latt |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 7 mm |
| Sügavus | 483 mm |
| Kõrgus | 11 mm |
| Kaal | 95 g |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas kruvid | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 10 tk |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 510 mm |
| Pakendi kõrgus | 78 mm |
| Pakendi kaal | 1,57 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |