Tootja: StarTech.com
Mudel: CMHOOK1UL
EAN: 0065030852852
StarTech.com CMHOOK1UL. Tüüp: Kaabliava, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Teras. Laius: 57 mm, Sügavus: 155 mm, Kõrgus: 45 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 125 mm, Pakendi sügavus: 225 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kaabliava |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Vastavus harustandarditele | EIA RS310-D |
| Sertifikaat | CE, REACH, TAA |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 57 mm |
| Sügavus | 155 mm |
| Kõrgus | 45 mm |
| Paigaldamise sügavus (max) | 14,6 cm |
| Paigaldamise sügavus (min) | 5,06 cm |
| Kaal | 109 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 225 mm |
| Pakendi kõrgus | 46 mm |
| Pakendi kaal | 114 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |