Tootja: StarTech.com
Mudel: CMDUCT2U2
EAN: 0065030897884
StarTech.com CMDUCT2U2. Tüüp: Kaabli paneel, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Plast, Teras. Laius: 72 mm, Sügavus: 483 mm, Kõrgus: 88 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 545 mm, Pakendi sügavus: 150 mm. Kruvi tüüp: M6x12. Põhikasti (välimise) laius: 565 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 640 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 640 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH .COM SERVER RACK CABLE MANAGEMENT | €74.05 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kaabli paneel |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast, Teras |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Vastavus harustandarditele | EIA RS310-D |
| Pakendi sisu | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Kruvi tüüp | M6x12 |
| Kaasas kruvid | |
| Kruvide arv | 4 |
| Kaasas kandilised mutrid | |
| Kaasas olevate seibide arv | 4 |
| Koos seibidega | |
| Kandiliste mutrite arv | 4 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 72 mm |
| Sügavus | 483 mm |
| Kõrgus | 88 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 545 mm |
| Pakendi sügavus | 150 mm |
| Pakendi kõrgus | 145 mm |
| Pakendi kaal | 1,5 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 565 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 640 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 640 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 16 tk |