Tootja: StarTech.com
Mudel: CABSHF2POSTV2
EAN: 0065030887496
StarTech.com CABSHF2POSTV2. Tüüp: Seadmekapi riiul, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Teras. Laius: 483 mm, Kasulik laius: 43,6 cm, Sügavus: 508 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 545 mm, Pakendi sügavus: 550 mm. Kruvi tüüp: M6. Põhikasti (välimise) laius: 575 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 670 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 570 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Seadmekapi riiul |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 34 kg |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Vastavus harustandarditele | EIA/ECA-310-E |
| Sertifikaat | REACH, CE |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 483 mm |
| Kasulik laius | 43,6 cm |
| Sügavus | 508 mm |
| Kõrgus | 88 mm |
| Kaal | 3,8 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas kruvid | |
| Kruvi tüüp | M6 |
| Kruvide arv | 4 |
| Kandiliste mutrite arv | 4 |
| Kaasas olevate seibide arv | 4 |
| Kaasas kandilised mutrid | |
| Koos seibidega | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 545 mm |
| Pakendi sügavus | 550 mm |
| Pakendi kõrgus | 110 mm |
| Pakendi kaal | 5,3 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 575 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 670 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 570 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 5 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |