Tootja: StarTech.com
Mudel: CABSHF2POST2
EAN: 0065030887502
StarTech.com CABSHF2POST2. Tüüp: Seadmekapi riiul, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Teras. Laius: 483 mm, Sügavus: 508 mm, Kõrgus: 88 mm. Pakendi laius: 540 mm, Pakendi sügavus: 550 mm, Pakendi kõrgus: 110 mm. Põhikasti (välimise) laius: 560 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 570 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 585 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Seadmekapi riiul |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 34 kg |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Vastavus harustandarditele | EIA/ECA-310-E |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 483 mm |
| Sügavus | 508 mm |
| Kõrgus | 88 mm |
| Kaal | 4 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas kruvid | |
| Kruvide arv | 4 |
| Kaasas olevate seibide arv | 4 |
| Kaasas pähklid | |
| Mutrite arv | 4 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 540 mm |
| Pakendi sügavus | 550 mm |
| Pakendi kõrgus | 110 mm |
| Pakendi kaal | 5,4 kg |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 560 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 570 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 585 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 5 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |