Tootja: StarTech.com
Mudel: CABSHELFV1U
EAN: 0065030867306
StarTech.com CABSHELFV1U. Tüüp: Seadmekapi riiul, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Teras. Laius: 482,6 mm, Sügavus: 254 mm, Kõrgus: 44,5 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 275 mm, Pakendi sügavus: 530 mm. Põhikasti (välimise) laius: 327 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 530 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 298 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Seadmekapi riiul |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 20 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 482,6 mm |
| Sügavus | 254 mm |
| Kõrgus | 44,5 mm |
| Kaal | 1,8 kg |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 275 mm |
| Pakendi sügavus | 530 mm |
| Pakendi kõrgus | 57 mm |
| Pakendi kaal | 2,3 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas kruvid | |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 327 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 530 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 298 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 5 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |