Tootja: StarTech.com
Mudel: CABSCRWS1032
EAN: 0065030872775
StarTech.com CABSCRWS1032. Tüüp: Kruvi, Toote värv: Must, Sertifikaat: RoHS. Kogus pakis: 50 tk, Pakendi laius: 123 mm, Pakendi sügavus: 218 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH .COM VIS 10-32 POUR RACK SERVEUR | €52.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kruvi |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 50 tk |
| Pakendi laius | 123 mm |
| Pakendi sügavus | 218 mm |
| Pakendi kõrgus | 14 mm |
| Pakendi kaal | 186 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |