Tootja: StarTech.com
Mudel: CABSCREWM5B
EAN: 0065030862103
StarTech.com CABSCREWM5B. Tüüp: Kruvi, Toote värv: Must. Kaal: 450 g. Kogus pakis: 50 tk, Pakendi laius: 125 mm, Pakendi sügavus: 222 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
StarTech.com Paquet de 50 vis et écrous cages M5 x 12 mm - Noir | €49.90 |
|
www.topbiz.fr |
StarTech.com Paquet de 50 vis et écrous cages M5 x 12 mm - Noir | €52.59 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kruvi |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 50 tk |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 222 mm |
| Pakendi kõrgus | 14 mm |
| Pakendi kaal | 454,5 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 450 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |