Tootja: StarTech.com
Mudel: CABSCREWM52B
EAN: 0065030862127
StarTech.com CABSCREWM52B. Tüüp: Kruvi, Toote värv: Must. Kaal: 894 g. Kogus pakis: 100 tk, Pakendi laius: 138 mm, Pakendi sügavus: 266 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH .COM ÉCROU CAGE M5 | €81.62 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kruvi |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 100 tk |
| Pakendi laius | 138 mm |
| Pakendi sügavus | 266 mm |
| Pakendi kõrgus | 14 mm |
| Pakendi kaal | 888,8 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 894 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |