Tootja: StarTech.com
Mudel: BLANKP10
EAN: 0065030870443
StarTech.com BLANKP10. Tüüp: Paneel, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Plast. Laius: 42 mm, Sügavus: 482 mm, Kõrgus: 30 mm. Kogus pakis: 10 tk, Pakendi laius: 35 mm, Pakendi sügavus: 495 mm. Põhikasti (välimise) laius: 300 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 515 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 80 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Paneel |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Vastavus harustandarditele | EIA RS310-D |
| Sertifikaat | EIA RS310-D |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 42 mm |
| Sügavus | 482 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Kaal | 104 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 10 tk |
| Pakendi laius | 35 mm |
| Pakendi sügavus | 495 mm |
| Pakendi kõrgus | 55 mm |
| Pakendi kaal | 158 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 300 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 515 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 80 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |