Tootja: StarTech.com
Mudel: ADJDINKIT
EAN: 0065030839815
StarTech.com ADJDINKIT. Tüüp: Seadmekapi siin, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Teras. Laius: 482,6 mm, Sügavus: 358,4 mm, Kõrgus: 88,9 mm. Pakendi laius: 279 mm, Pakendi sügavus: 495 mm, Pakendi kõrgus: 118 mm. Põhikasti (välimise) laius: 279 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 495 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 118 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
StarTech.com ADJDINKIT, 482.6, 358.4, 88.9, 113.00, 275.00 | €143.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Seadmekapi siin |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| Kaasas kruvid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 482,6 mm |
| Sügavus | 358,4 mm |
| Kõrgus | 88,9 mm |
| Paigaldamise sügavus (max) | 22,2 cm |
| Kaal | 1,7 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 279 mm |
| Pakendi sügavus | 495 mm |
| Pakendi kõrgus | 118 mm |
| Pakendi kaal | 2,6 kg |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 279 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 495 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 118 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |