Tootja: StarTech.com
Mudel: 4POSTCASTER
EAN: 0065030799607
StarTech.com 4POSTCASTER. Tüüp: Rullikrattad, Toote värv: Must, Roostevaba teras, Sertifikaat: TAA, CE, REACH. Kõrgus: 87 mm, Kaal: 1,6 kg. Kogus pakis: 4 tk, Pakendi laius: 84 mm, Pakendi sügavus: 95 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH .COM KIT DE ROULETTES PIVOTANTES POUR RACK SERVEUR / ARMOIRE à CADRE OUVERT | €89.36 |
|
eltek.lv |
StarTech do szafy rack (4POSTCASTER) | €106.76 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Rullikrattad |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Sertifikaat | TAA, CE, REACH |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 87 mm |
| Kaal | 1,6 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas kruvid | Jah |
| Kruvide arv | 16 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 4 tk |
| Pakendi laius | 84 mm |
| Pakendi sügavus | 95 mm |
| Pakendi kõrgus | 39 mm |
| Pakendi kaal | 1,79 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |