Tootja: Salicru
Mudel: 680CA000003
EAN: 8436035929320
Salicru 680CA000003. Tüüp: Toitelatt, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Alumiinium. Toiteallikas: Vahelduvvool, Sisendpinge: 100 - 250 V, AC-sisendsagedus: 50/60 Hz. Suurus: 48,3 cm (19"), Laius: 442 mm, Sügavus: 51 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Salicru 680CA000003 püstikutarvik Toitelatt | €26.02 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Toitelatt |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Sisse/välja lüliti | |
| Kaabli pikkus | 1,5 m |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 60 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Sertifikaat | IEC 60950 ; DIN EN 50525-2-11 ; IEC 61058-1:2002/A2:2008, IEC 60884-1; UNE 20315-1-1; EN 60320-1; EN 60320-3, ISO 9001, ISO 14001 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 442 mm |
| Sügavus | 51 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 800 g |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Sisendpinge | 100 - 250 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendvool | 16 A |
| AC-väljundite arv | 8 vahelduvvoolu kontakt |
| Pesa tüüp | Tüüp F |
| Pistiku tüüp | Type F (CEE 7/4) |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |