Tootja: Rackmount.IT
Mudel: RM-SR-T12I
EAN: 8720297440519
Rackmount.IT RM-SR-T12i. Tüüp: Kinnitusraam, Toote värv: Valge, Püstiku mahutavus: 1.3U/2U. Laius: 482 mm, Sügavus: 217 mm, Kõrgus: 59 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 520 mm, Pakendi sügavus: 270 mm. Kaablid kaasa arvatud: LAN (RJ-45), Ühenduse tüüp: RJ-45
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Rackmount.IT RM-SR-T12i Kinnitusraam | €207.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kinnitusraam |
| Toote värv | Valge |
| Kaabli pikkus | 0,5 m |
| Püstiku mahutavus | 1.3U/2U |
| Ühilduvus | Sophos XGS 116, XGS 126, XGS 136 |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Kaablite arv | 10 |
| Kaasas ühendused | |
| Ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Ühenduste arv | 10 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 482 mm |
| Sügavus | 217 mm |
| Kõrgus | 59 mm |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 10 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 520 mm |
| Pakendi sügavus | 270 mm |
| Pakendi kõrgus | 80 mm |