Tootja: Rackmount.IT
Mudel: RM-SR-T10
EAN: 0852754006919
Rackmount.IT RM-SR-T10. Tüüp: Kinnitusraam, Toote värv: Valge, Püstiku mahutavus: 1.3U/2U. Laius: 482 mm, Sügavus: 217 mm, Kõrgus: 59 mm. Pakendi laius: 530 mm, Pakendi sügavus: 270 mm, Pakendi kõrgus: 110 mm. Kaablid kaasa arvatud: LAN (RJ-45), Ühenduse tüüp: RJ-45
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Rackmount.IT Kit for Sophos RED 20 / RED 60 | €164.00 |
|
mts.ee |
Rackmount.IT RM-SR-T10 püstikutarvik Kinnitusraam | €193.59 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kinnitusraam |
| Toote värv | Valge |
| Püstiku mahutavus | 1.3U/2U |
| Ühilduvus | Sophos RED 20, RED 60 |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| Paigalduskomplekt | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Kaablite arv | 6 |
| Kaasas ühendused | |
| Ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Ühenduste arv | 6 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 482 mm |
| Sügavus | 217 mm |
| Kõrgus | 59 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 530 mm |
| Pakendi sügavus | 270 mm |
| Pakendi kõrgus | 110 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |