Tootja: Rackmount.IT
Mudel: RM-FR-T20
EAN: 8718868918116
Rackmount.IT RM-FR-T20. Tüüp: Kinnitusraam, Toote värv: Valge, Püstiku mahutavus: 1U. Suurus: 48,3 cm (19"), Laius: 482 mm, Sügavus: 217 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Rackmount.IT RM-FR-T20 accessoire de racks Équerre de fixation | €159.49 |
|
www.pc21.fr |
Rackmount.IT RM-FR-T20 püstikutarvik Kinnitusraam | €172.12 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kinnitusraam |
| Toote värv | Valge |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 482 mm |
| Sügavus | 217 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 20 |