Tootja: Rackmount.IT
Mudel: RM-FR-T15
EAN: 0852754006834
Rackmount.IT RM-FR-T15. Tüüp: Kinnitusraam, Toote värv: Valge, Püstiku mahutavus: 1U. Laius: 482 mm, Sügavus: 217 mm, Kõrgus: 44 mm. Pakendi laius: 520 mm, Pakendi sügavus: 270 mm, Pakendi kõrgus: 80 mm. Kaablid kaasa arvatud: LAN (RJ-45), USB, Ühenduse tüüp: RJ-45
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kinnitusraam |
| Toote värv | Valge |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Ühilduvus | Fortinet FortiGate 80F, FortiGate 81F |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45), USB |
| Paigalduskomplekt | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Kaablite arv | 14 |
| Kaasas ühendused | |
| Ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Ühenduste arv | 10 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 482 mm |
| Sügavus | 217 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 520 mm |
| Pakendi sügavus | 270 mm |
| Pakendi kõrgus | 80 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |