Tootja: Rackmount.IT
Mudel: RM-FB-T2
EAN: 8718868918970
Rackmount.IT RM-FB-T2. Tüüp: Kinnitusraam, Toote värv: Valge, Püstiku mahutavus: 1U. Laius: 482 mm, Sügavus: 217 mm, Kõrgus: 44 mm. Pakendi laius: 520 mm, Pakendi sügavus: 270 mm, Pakendi kõrgus: 80 mm. Kaablid kaasa arvatud: LAN (RJ-45), USB, Ühenduse tüüp: RJ-45
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.schwanthaler-computer.de |
Rackmount.IT Kit for AVM Fritz!Box 5530/6850LTE/7530/7530AX | €139.81 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kinnitusraam |
| Toote värv | Valge |
| Kaabli pikkus | 0,5 m |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Ühilduvus | AVM FRITZ!Box 5530, 6850 LTE, 7530 |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45), USB |
| Paigalduskomplekt | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Kaablite arv | 7 |
| Kaasas ühendused | |
| Ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Ühenduste arv | 5 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 482 mm |
| Sügavus | 217 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 520 mm |
| Pakendi sügavus | 270 mm |
| Pakendi kõrgus | 80 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |