Tootja: Rackmount.IT
Mudel: RM-CI-T11
EAN: 8718868918864
Rackmount.IT RM-CI-T11. Tüüp: Kinnitusraam, Toote värv: Sinine, Püstiku mahutavus: 1U. Suurus: 48,3 cm (19"), Laius: 482 mm, Sügavus: 217 mm. Pakendi laius: 520 mm, Pakendi sügavus: 270 mm, Pakendi kõrgus: 80 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kinnitusraam |
| Toote värv | Sinine |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Ühilduvus | ISR 1100-4G, 1100-6G, 1100-4GLTENA, 1100-4GLTEGB, 1100X-4G, 1100X-6G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 482 mm |
| Sügavus | 217 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 520 mm |
| Pakendi sügavus | 270 mm |
| Pakendi kõrgus | 80 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |