Tootja: LevelOne
Mudel: CAS-1211
EAN: 4015867202036
LevelOne CAS-1211. Tüüp: Seadmekapi siinikomplekt, Toote värv: Roostevaba teras, Ühilduvus: NVR-5500. Suurus: 66 cm (26"), Laius: 3 mm, Sügavus: 800 mm. Pakendi laius: 80 mm, Pakendi sügavus: 830 mm, Pakendi kõrgus: 95 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LevelOne CAS-1211 püstikutarvik Seadmekapi siinikomplekt | €165.19 |
|
datatronic.fi |
LevelOne CAS-1211 palvelinkaapin lisävaruste Kehikkokiskopakkaus | €171.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Seadmekapi siinikomplekt |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Ühilduvus | NVR-5500 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 66 cm |
| Laius | 3 mm |
| Sügavus | 800 mm |
| Kõrgus | 83 mm |
| Kaal | 3,6 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 80 mm |
| Pakendi sügavus | 830 mm |
| Pakendi kõrgus | 95 mm |
| Pakendi kaal | 5 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |