Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 2 TB |
| Mälu tüüp | 3D TLC |
| NVMe | Jah |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 7400 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 6700 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 340000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 340000 IOPS |
| DevSlp (device sleep) tugi | Jah |
| TRIM-tugi | Jah |
| S.M.A.R.T.-tugi | Jah |
| Kohalike käskude järjekord (NCQ) | Jah |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS, UKCA, REACH |
| Logistika andmed | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 5,3 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 7,25 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,11 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 65 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kõrgus | 9 mm |
| Kaal | 40 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 65 mm |
| Pakendi sügavus | 120 mm |
| Pakendi kõrgus | 9 mm |
| Pakendi kaal | 40 g |