Tootja: Intellinet
Mudel: 715850
EAN: 0766623715850
Intellinet 715850. Tüüp: LED valgustus, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Alumiinium. Toiteallikas: Vahelduvvool, Sisendpinge: 100-240 V, AC-sisendsagedus: 50-60 Hz. Suurus: 48,3 cm (19"), Laius: 43 mm, Sügavus: 483 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intellinet 715850 püstikutarvik LED valgustus | €69.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | LED valgustus |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 50 °C |
| Sertifikaat | CE |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 43 mm |
| Sügavus | 483 mm |
| Kõrgus | 44,5 mm |
| Kaal | 500 g |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50-60 Hz |
| Väljundpinge | 12 V |
| Pistiku tüüp | Tüüp C |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |