Tootja: Intellinet
Mudel: 714952
EAN: 0766623714952
Intellinet 714952. Tüüp: Kaabli paneel, Toote värv: Hall, Korpuse materjal: Plast, Teras. Suurus: 25,4 cm (10"), Laius: 254 mm, Sügavus: 78,8 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kaabli paneel |
| Toote värv | Hall |
| Korpuse materjal | Plast, Teras |
| Sobiva raami laius | 10 " |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 25,4 cm |
| Laius | 254 mm |
| Sügavus | 78,8 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 290 g |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas pähklid | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |