Tootja: Intellinet
Mudel: 714921
EAN: 0766623714921
Intellinet 714921. Tüüp: Sahtlid, Toote värv: Hall, Maksimaalne kaal (mahutavus): 30 kg. Suurus: 48,3 cm (19"), Laius: 482,6 mm, Sügavus: 350 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
nopirkt.lv |
Intellinet 19" Drawer Shelf, 2U, Shelf Depth 350mm, Grey | €69.22 |
|
mts.ee |
Intellinet 714921 püstikutarvik Sahtlid | €69.25 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Sahtlid |
| Toote värv | Hall |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 30 kg |
| Sobiva raami laius | 19 " |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 482,6 mm |
| Sügavus | 350 mm |
| Kõrgus | 88,9 mm |
| Kaal | 4,5 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kandiliste mutrite arv | 4 |
| Kaasas kandilised mutrid | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |