Tootja: Intellinet
Mudel: 714853
EAN: 0766623714853
Intellinet 714853. Tüüp: Kaabli paneel, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Plast. Suurus: 25,4 cm (10"), Laius: 254,4 mm, Sügavus: 51 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kaabli paneel |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 25,4 cm |
| Laius | 254,4 mm |
| Sügavus | 51 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 500 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |