Tootja: Intellinet
Mudel: 712897
EAN: 0766623712897
Intellinet 712897. Tüüp: Seadmekapi alusplaat, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Teras. Suurus: 48,3 cm (19"), Laius: 630 mm, Sügavus: 1040 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
25n.de |
Intellinet 19" Sockel, 90 (H) x 600 (B) x 1000 (T) | Intellinet | 712897 | 0766623712897 | €111.86 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Seadmekapi alusplaat |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Sertifikaat | CE |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 630 mm |
| Sügavus | 1040 mm |
| Kõrgus | 90 mm |
| Materjali paksus | 2 mm |
| Kaal | 8 kg |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |