Tootja: Intellinet
Mudel: 712804
EAN: 0766623712804
Intellinet 712804. Tüüp: Seadmekapi alusplaat, Toote värv: Hall. Suurus: 48,3 cm (19"), Laius: 600 mm, Sügavus: 600 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intellinet 712804 püstikutarvik Seadmekapi alusplaat | €89.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Seadmekapi alusplaat |
| Toote värv | Hall |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 90 mm |
| Materjali paksus | 2 mm |
| Kaal | 5,95 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |