Tootja: Intellinet
Mudel: 712477
EAN: 0766623712477
Intellinet 712477. Toote värv: Hall, Korpuse materjal: Teras, Püstiku mahutavus: 1U. Suurus: 48,3 cm (19"), Laius: 483 mm, Sügavus: 15 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intellinet 712477 püstikutarvik | €19.47 |
|
www.topbiz.fr |
Intellinet 712477 accessoire de racks | €31.07 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 483 mm |
| Sügavus | 15 mm |
| Kõrgus | 45 mm |
| Kaal | 210 g |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Hall |
| Korpuse materjal | Teras |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |