Tootja: Intellinet
Mudel: 712330
EAN: 0766623712330
Intellinet 712330. Tüüp: Seadmekapi riiul, Toote värv: Hall, Korpuse materjal: Teras. Suurus: 48,3 cm (19"), Laius: 483 mm, Sügavus: 1000 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Intellinet 712330 püstikutarvik Seadmekapi riiul | €42.36 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Seadmekapi riiul |
| Toote värv | Hall |
| Korpuse materjal | Teras |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 35 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 483 mm |
| Sügavus | 1000 mm |
| Kaal | 4,8 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |