Tootja: Intellinet
Mudel: 712910
EAN: 0766623712910
Intellinet 19" Plinth. Tüüp: Seadmekapi alusplaat, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Teras. Suurus: 48,3 cm (19"), Laius: 830 mm, Sügavus: 1100 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intellinet 19" Plinth Seadmekapi alusplaat | €121.34 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Seadmekapi alusplaat |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 830 mm |
| Sügavus | 1100 mm |
| Kõrgus | 90 mm |
| Materjali paksus | 2 mm |
| Kaal | 10 kg |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |