| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
HP RAIL RACK KIT FOR Z640/Z840/Z8 G4 | €229.56 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Seadmekapi siinikomplekt |
| Toote värv | Alumiinium |
| Ühilduvus | Z640/Z840/Z8 G4 Workstation |
| HP segment | Ettevõtlus |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 800 mm |
| Sügavus | 214,3 mm |
| Kõrgus | 63,5 mm |
| Kaal | 4,98 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |