Tootja: Equip
Mudel: 922492
EAN: 4015867207574
Equip 922492. Pakendi tüüp: ZIP Bag. Kaal: 158 g. Pakendi laius: 240 mm, Pakendi sügavus: 180 mm, Pakendi kaal: 168 g. Põhikasti (välimise) laius: 250 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 180 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 220 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Equip 922492 asennussarja | €8.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 158 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 250 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 180 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 220 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 9,5 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 50 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Toote värv | Alumiinium, Must |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kaasas kruvid | |
| Pakendi laius | 240 mm |
| Pakendi sügavus | 180 mm |
| Pakendi kaal | 168 g |
| Muud funktsioonid | |
| Pakendi tüüp | ZIP Bag |