Tootja: Equip
Mudel: 327314
EAN: 4015867233962
Equip 327314. Tüüp: Kaabli paneel, Toote värv: Must, Püstiku mahutavus: 1U. Laius: 482,6 mm, Sügavus: 44,5 mm, Kõrgus: 60 mm. Pakendi laius: 490 mm, Pakendi sügavus: 65 mm, Pakendi kõrgus: 50 mm. Põhikasti (välimise) laius: 500 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 270 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 360 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Equip 19" Kabelmanagement Panel Ausstattung schwarz | €8.31 |
|
nopirkt.lv |
Equip 19" Rack Mount Cable Management Panel, Black | €22.76 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kaabli paneel |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Päritoluriik | Hiina |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 482,6 mm |
| Sügavus | 44,5 mm |
| Kõrgus | 60 mm |
| Kaal | 387 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | REACH, RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 490 mm |
| Pakendi sügavus | 65 mm |
| Pakendi kõrgus | 50 mm |
| Pakendi kaal | 452 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 500 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 270 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 360 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 12 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 25 tk |