| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.sotel.de |
Eaton E-PKZ01-PVT Leergehäuse Einbau, mit NOT-Aus-Schalter (L x B x H) 129 x 90 x 176mm Grau, Rot, | €63.05 |
|
www.sotel.de |
Eaton E-PKZ01-PVT Cierre para puerta | €66.49 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Ukselukk |
| Toote värv | Punane, Valge, Kollane |
| Korpuse materjal | Plast |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP65 |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -25 - 40 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 85 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 129 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |