Tootja: ATEN
Mudel: VE-RMK3U
EAN: 0672792007057
ATEN VE-RMK3U. Tüüp: Kinnituskomplekt, Toote värv: Must, Püstiku mahutavus: 3U. Laius: 482,4 mm, Sügavus: 132,5 mm, Kõrgus: 116 mm. Pakendi laius: 247 mm, Pakendi sügavus: 556 mm, Pakendi kõrgus: 153 mm. Kruvi tüüp: Hexagon, Countersunk. Peamise pakendi netokaal: 2,33 kg, Põhikasti (välimise) laius: 247 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 556 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ATEN VE-RMK3U püstikutarvik Kinnituskomplekt | €250.56 |
|
www.pc21.fr |
ATEN VE-RMK3U püstikutarvik Kinnituskomplekt | €288.87 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kinnituskomplekt |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 3U |
| Ühilduvus | CE100 |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| Kaasas kruvid | Jah |
| Kruvi tüüp | Hexagon, Countersunk |
| Kruvide arv | 80 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 482,4 mm |
| Sügavus | 132,5 mm |
| Kõrgus | 116 mm |
| Kaal | 2,33 kg |
| Logistika andmed | |
| Peamise pakendi netokaal | 2,33 kg |
| Põhikasti (välimise) laius | 247 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 556 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 153 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 3,27 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 247 mm |
| Pakendi sügavus | 556 mm |
| Pakendi kõrgus | 153 mm |
| Pakendi kaal | 3,27 kg |