Tootja: ATEN
Mudel: VE-RMK2U
EAN: 0672792007040
ATEN VE-RMK2U. Tüüp: Kinnituskomplekt, Toote värv: Must, Püstiku mahutavus: 2U. Laius: 482,4 mm, Sügavus: 88 mm, Kõrgus: 106 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 220 mm, Pakendi sügavus: 530 mm. Peamise pakendi netokaal: 1,55 kg, Põhikasti (välimise) laius: 247 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 556 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ATEN VE-RMK2U püstikutarvik Kinnituskomplekt | €233.37 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kinnituskomplekt |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Ühilduvus | CE100 |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| Kaasas kruvid | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 482,4 mm |
| Sügavus | 88 mm |
| Kõrgus | 106 mm |
| Kaal | 775 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 220 mm |
| Pakendi sügavus | 530 mm |
| Pakendi kõrgus | 65 mm |
| Pakendi kaal | 1,94 kg |
| Logistika andmed | |
| Peamise pakendi netokaal | 1,55 kg |
| Põhikasti (välimise) laius | 247 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 556 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 153 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 4,39 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |