Tootja: ATEN
Mudel: 2X-045G
EAN: 0672792010668
ATEN 2X-045G. Tüüp: Kinnitusraam, Toote värv: Must, Ühilduvus: CS1844, CS1842, CS1942DP, CS1944DP, CS1182D, CS1182DP, CS1182H, CS1184H, CS1184D, CS1184DP. Kaal: 270 g. Pakendi laius: 59 mm, Pakendi sügavus: 239 mm, Pakendi kõrgus: 160 mm. Kruvi tüüp: Phillips. Peamise pakendi netokaal: 1,35 kg, Põhikasti (välimise) laius: 250 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 325 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ATEN 2X-045G püstikutarvik Kinnitusraam | €54.67 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kinnitusraam |
| Toote värv | Must |
| Ühilduvus | CS1844, CS1842, CS1942DP, CS1944DP, CS1182D, CS1182DP, CS1182H, CS1184H, CS1184D, CS1184DP |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| Kaasas kruvid | |
| Kruvi tüüp | Phillips |
| Kruvide arv | 6 |
| Logistika andmed | |
| Peamise pakendi netokaal | 1,35 kg |
| Põhikasti (välimise) laius | 250 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 325 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 175 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,7 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 5 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 270 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 59 mm |
| Pakendi sügavus | 239 mm |
| Pakendi kõrgus | 160 mm |
| Pakendi kaal | 280 g |