Tootja: ATEN
Mudel: 2X-043G
EAN: 0672792007477
ATEN 2X-043G. Tüüp: Kinnitusraam, Toote värv: Must, Ühilduvus: VP1920, VP2730. Kaal: 100 g. Kogus pakis: 2 tk, Pakendi laius: 42 mm, Pakendi sügavus: 124 mm. Kruvi tüüp: Phillips. Peamise pakendi netokaal: 500 g, Põhikasti (välimise) laius: 42 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 124 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kinnitusraam |
| Toote värv | Must |
| Ühilduvus | VP1920, VP2730 |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| Kaasas kruvid | |
| Kruvi tüüp | Phillips |
| Kruvide arv | 6 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 2 tk |
| Pakendi laius | 42 mm |
| Pakendi sügavus | 124 mm |
| Pakendi kõrgus | 129 mm |
| Pakendi kaal | 175 g |
| Logistika andmed | |
| Peamise pakendi netokaal | 500 g |
| Põhikasti (välimise) laius | 42 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 124 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 129 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,21 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 5 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 100 g |