Tootja: ATEN
Mudel: 2K-0003
EAN: 0672792011719
ATEN 2K-0003. Tüüp: Kinnituskomplekt, Toote värv: Must, Ühilduvus: CL1000M, CL1000N, CL3000N, CL3800, CL3100, CL3700. Paigaldamise sügavus (min): 46,5 cm, Paigaldamise sügavus (max): 70 cm, Kaal: 952 g. Pakendi laius: 112 mm, Pakendi sügavus: 703 mm, Pakendi kõrgus: 82 mm. Peamise pakendi netokaal: 9,52 kg, Põhikasti (välimise) laius: 442 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 727 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
ATEN Kit de montage en rack (court) avec installation facile pour Commutateur/Console KVM LCD | €74.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kinnituskomplekt |
| Toote värv | Must |
| Ühilduvus | CL1000M, CL1000N, CL3000N, CL3800, CL3100, CL3700 |
| Logistika andmed | |
| Peamise pakendi netokaal | 9,52 kg |
| Põhikasti (välimise) laius | 442 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 727 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 137 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 14,2 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Paigaldamise sügavus (max) | 70 cm |
| Paigaldamise sügavus (min) | 46,5 cm |
| Kaal | 952 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 112 mm |
| Pakendi sügavus | 703 mm |
| Pakendi kõrgus | 82 mm |
| Pakendi kaal | 1,26 kg |