Tootja: APC
Mudel: SYPF250KD
EAN: 0731304253228
APC SYPF250KD. Toote värv: Must, Püstiku mahutavus: 42U, Sertifikaat: cUL Listed, CE, CSA C22.2 No. 107.1, EN 50091-2, EN/IEC 62040-3, EN/IEC 62040-1-1, UL 1778, UL.... AC-sisendsagedus: 40 - 70 Hz. Laius: 600 mm, Sügavus: 1070 mm, Kõrgus: 1991 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 750 mm, Pakendi sügavus: 1210 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC SYMMETRA PX 250KW POWER MODULE FRAME | €8270.85 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| AC-sisendsagedus | 40 - 70 Hz |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 42U |
| Sertifikaat | cUL Listed, CE, CSA C22.2 No. 107.1, EN 50091-2, EN/IEC 62040-3, EN/IEC 62040-1-1, UL 1778, UL 60950-1, UL Listed |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 1070 mm |
| Kõrgus | 1991 mm |
| Kaal | 242,7 kg |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 750 mm |
| Pakendi sügavus | 1210 mm |
| Pakendi kõrgus | 2135 mm |
| Pakendi kaal | 280,4 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |